Satılır, Köhnə tikili binada 3 otaqlı mənzil 70m², H.Aslanov m.

Satılır, Köhnə tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 70m²,  H.Aslanov m.
Satılır, Köhnə tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 70m²,  H.Aslanov m.
Satılır, Köhnə tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 70m²,  H.Aslanov m.
Satılır, Köhnə tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 70m²,  H.Aslanov m.
Satılır, Köhnə tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 70m²,  H.Aslanov m.
Kateqoriya
mənzil
Sahə
70m²
Çıxarış
Bəli
Mərtəbə
3/5
Otaq
3
Təmirli
Bəli
Elan haqqında
TƏCİLİ SATILIR .! Əhmədli qəsəbəsi,H.Aslanov metrosu X.Məmmədov küçəsi,245 nömrəli məktəbin, Meqastorun,Bravonun yaxınlığında 5 mərtəbəli Minsk layihəli binanın 3-cü mərtəbəsində.ümumi sahəsi 70 kv.m. olan yaxşı təmirli qanuni 3 otaqlı mənzil bəzi əşyaları ilə birlikdə satılır.Sənədləri qaydasındadər,çıxarış(kupça)var.Su,işığ,qaz, internet daimidir. Sanitar qovşaq mənzildə ayrı-ayrıdır,təmirlidir.Mənzildə mərkəzi istilik sistemidir.Mənzil orta blokda,orta mərtəbədə yerləşir, yelçəkəndir(sk...
Xüsusiyyətlər
Mebel
Parkinq
İstilik sistemi
Paltaryuyan maşın
Təhlükəsizlik
Soyutma sistemi
2Sanitar qovşaq
Yaxınlıqdakılar
H.Aslanov
51, 57 nömrəli
Prognoz, tibb mərkəzi
Baby Sun, tədris mərkəzi
245 №-li tam orta məktəb
Əhmədli qəs.H.Aslanov m.X.Məmmədov küç.
Kirayə dəyəri
Bu ərazidə oxşar mənzillərin kirayəsi 550 - 650 AZN arasında dəyişir.
165,000 AZN
2,350 AZN/m²