Satılır, Köhnə tikili binada 2 otaqlı mənzil 55m², Xalqlar m.

Satılır, Köhnə tikili binada 2 otaqlı  
      mənzil 55m²,  Xalqlar  m.
Satılır, Köhnə tikili binada 2 otaqlı  
      mənzil 55m²,  Xalqlar  m.
Satılır, Köhnə tikili binada 2 otaqlı  
      mənzil 55m²,  Xalqlar  m.
Satılır, Köhnə tikili binada 2 otaqlı  
      mənzil 55m²,  Xalqlar  m.
Satılır, Köhnə tikili binada 2 otaqlı  
      mənzil 55m²,  Xalqlar  m.
Kateqoriya
mənzil
Sahə
55m²
Çıxarış
Bəli
Mərtəbə
9/9
Otaq
2
Təmirli
Bəli
Elan haqqında
Xalqlar dostlugunun cixiwinda yerlewir abad mehlede metroya 1 deygelik mesefade. 2 BALKON BIRLEWDIRILIB BIRI QONAQ OTAQINA 1 DENESI METBEXTE 1 BAGLI BALKON QALIB YATAQ OTAQINDAN CIXIWI VAR.oRTA TEMIRLIDI.LIFTI DAIMA IWLEYIR DAMI YENI QIRLANIB SU AXIDAN YERI YOXDUR.SAKIT ABAD MEHLEDI Yaninda 8 km bazari mekteb bagca marketler Araz Bravo Megastore Bazarstore var.Infrakstruktur cehhetden cox elverliwlidi dayanacaq binanin duz arxasinda yerlewir.Istilik sistemi kombidi.Ev ewyallariyla birlikde satil...
Xüsusiyyətlər
Lift
Mebel
Parkinq
Paltaryuyan maşın
Soyutma sistemi
Təhlükəsizlik
1Sanitar qovşaq
Yaxınlıqdakılar
Xalqlar
Е1, 7A, 11, 12, 15, 22, 30, 35, 36, 40, 44, 49, 50, 51, 57, 60, 62, 64, 70, 81 nömrəli
Loqos Psixoloji və Nitq İnkişaf Mərkəzi, Xalqlar filialı
190 saylı körpələr evi-uşaq bağçası
242 №-li tam orta məktəb
Xəzər universiteti
qara qarayev pr59
Kirayə dəyəri
Bu ərazidə oxşar mənzillərin kirayəsi 500 - 650 AZN arasında dəyişir.
160,000 AZN
2,900 AZN/m²