Satılır, Köhnə tikili binada 3 otaqlı mənzil 100m², 28 May m.

Satılır, Köhnə tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 100m²,  28 May m.
Satılır, Köhnə tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 100m²,  28 May m.
Satılır, Köhnə tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 100m²,  28 May m.
Satılır, Köhnə tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 100m²,  28 May m.
Satılır, Köhnə tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 100m²,  28 May m.
Kateqoriya
mənzil
Sahə
100m²
Çıxarış
Bəli
Mərtəbə
2/18
Otaq
3
Təmirli
Bəli
Elan haqqında
TƏCİLİ...!!!!!! Kupçalı ipoteyaka yararlı..!!! 28 may metrosuna piyada məsafədə 3 otaqlı mənzil satış üçün təqdim olunur Mənzil tam təmirli ideal mənzildir İnfrastruktur cəhətdən əla yerdə yerləşir Şəhərin hər tərəfinə buradan çıxmaq rahat və əlverişlidir İnversia üçün də əla seçimdir Binanın həyəti və qarajı mövcuddur Əlavə məlumat üçün zəng edin Şirkətin xidmət haqqı 1%
Quruducu maşın
1Sanitar qovşaq
Yaxınlıqdakılar
28 May
4, 85, 88 nömrəli
Gülçin, tibb mərkəzi
18 saylı körpələr evi-uşaq bağçası
151 №-li tam orta məktəb
Bakı slavyan universiteti
mirəli qaşqay
Kirayə dəyəri
Bu ərazidə oxşar mənzillərin kirayəsi 900 - 1200 AZN arasında dəyişir.
410,000 AZN
4,100 AZN/m²