Satılır, Köhnə tikili binada 3 otaqlı mənzil 72m², Sahil m.

Satılır, Köhnə tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 72m²,  Sahil m.
Satılır, Köhnə tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 72m²,  Sahil m.
Satılır, Köhnə tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 72m²,  Sahil m.
Satılır, Köhnə tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 72m²,  Sahil m.
Satılır, Köhnə tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 72m²,  Sahil m.
Kateqoriya
mənzil
Sahə
72m²
Çıxarış
Bəli
Mərtəbə
2/3
Otaq
3
Təmirli
Bəli
Elan haqqında
Bakının mərkəzi – Tarqovu (Nizami küçəsi) ünvanında, turistlərin və tarixi abidələrin ürəyində yerləşən mənzil həm satılır, həm də icarəyə verilir. • Otaq sayı: 3 • Sahə: 72 kv.m • Vəziyyət: yaxşı təmirli, tam əşyalı (icarə üçün) • Bina: təmiz, nəfis, giriş qaydasında • Dənizkənarı Bulvar – 5-7 dəqiqə piyada • İçərişəhər (Qız qalası, Şirvanşahlar sarayı) – yaxınlıqda • Mühüm ticarət obyektləri, restoranlar, mağazalar, ofislər – ünvanın dibində • Turistlərin sıx olduğu zona – iş üçün, gəlir məq...
Xüsusiyyətlər
1Sanitar qovşaq
Yaxınlıqdakılar
Sahil
18, 31, 37, 65 nömrəli
Derma Life, kosmetoloji mərkəz
130 saylı uşaq bağçası
189-190 №-li tam orta məktəb
Xəzər universiteti, Mərkəzi korpus
Rəsul Rza küç
Kirayə dəyəri
Bu ərazidə oxşar mənzillərin kirayəsi 1100 - 1600 AZN arasında dəyişir.
770,000 AZN
10,650 AZN/m²