Satılır, Köhnə tikili binada 3 otaqlı mənzil 70m², Gənclik m.

Satılır, Köhnə tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 70m²,  Gənclik m.
Satılır, Köhnə tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 70m²,  Gənclik m.
Satılır, Köhnə tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 70m²,  Gənclik m.
Satılır, Köhnə tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 70m²,  Gənclik m.
Satılır, Köhnə tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 70m²,  Gənclik m.
Kateqoriya
mənzil
Sahə
70m²
Çıxarış
Xeyr
Mərtəbə
3/5
Otaq
3
Təmirli
Bəli
Elan haqqında
Salam.Super mənzil satışa çıxarılıb.Genclik metrosuna 5/7 dəq ara məsafəsində yerləşən binada 3 otaqlı mənzil.Menzil yaxşı təmirlidir.
Xüsusiyyətlər
Parkinq
Təhlükəsizlik
Mebel
1Sanitar qovşaq
Yaxınlıqdakılar
Gənclik
4, 13 nömrəli
Baku Dent, stomatoloji klinika
4 saylı uşaq bağçası, DİN-nin Təchizat İdarəsi
47 №-li tam orta məktəb
Azərbaycan Universiteti, Biznes və iqtisadiyyat fakültəsi
Ceyhun Hacıbəyli 99
Kirayə dəyəri
Bu ərazidə oxşar mənzillərin kirayəsi 750 - 950 AZN arasında dəyişir.
218,000 AZN
3,100 AZN/m²