Satılır, Köhnə tikili binada 2 otaqlı mənzil 55m², 20 Yanvar m.

Satılır, Köhnə tikili binada 2 otaqlı  
      mənzil 55m²,  20 Yanvar m.
Satılır, Köhnə tikili binada 2 otaqlı  
      mənzil 55m²,  20 Yanvar m.
Satılır, Köhnə tikili binada 2 otaqlı  
      mənzil 55m²,  20 Yanvar m.
Satılır, Köhnə tikili binada 2 otaqlı  
      mənzil 55m²,  20 Yanvar m.
Satılır, Köhnə tikili binada 2 otaqlı  
      mənzil 55m²,  20 Yanvar m.
Kateqoriya
mənzil
Sahə
55m²
Çıxarış
Bəli
Mərtəbə
4/9
Otaq
2
Təmirli
Bəli
Elan haqqında
Yeni Yasamal qəsəbəsi, Gülüstan Şadlıq Sarayının yaxınlığında yerləşən Kiyev layihəli binada əla təmirli mənzil satışa çıxarılıb. 9 mərtəbəli binanın 4-cü mərtəbəsi 2 otaq 55 kv.m Kupça var İpotekaya yararlıdır Qiymət: 172.000 AZN Mənzil yeni və keyfiyyətli təmirlidir. İstilik sistemi kombidir və mənzilin bütün otaqları isti döşəmə ilə təchiz olunub. İşıqlı, rahat və funksional planlanmaya malikdir. Ərazi olduqca əlverişlidir. Yaxınlıqda məktəb, market, dayanacaq və digər vacib infrastrukturlar ...
Xüsusiyyətlər
Lift
1Sanitar qovşaq
Yaxınlıqdakılar
20 Yanvar
7B, 17, 39, 193, 194, 211 nömrəli
ZM-Dent, stomatoloji mərkəz
Cahan, uşaq bağçası-tədris mərkəzi
286 №-li tam orta məktəb
Bakı biznes universiteti, Biznes və Menecment fakültəsi
Məhəmməd Xiyabani
Kirayə dəyəri
Bu ərazidə oxşar mənzillərin kirayəsi 500 - 700 AZN arasında dəyişir.
1,720,000 AZN
31,250 AZN/m²