Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 92m², İnşaatçılar m.

Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 92m²,  İnşaatçılar m.
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 92m²,  İnşaatçılar m.
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 92m²,  İnşaatçılar m.
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 92m²,  İnşaatçılar m.
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 92m²,  İnşaatçılar m.
Kateqoriya
mənzil
Sahə
92m²
Çıxarış
Bəli
Mərtəbə
16/16
Otaq
3
Təmirli
Bəli
Elan haqqında
Tecili satilir.Kupcali+ipotekaya yararli.Y/Yasamalda bravoya,bazarstora yaxin 16 mertebeli binanin 16-ci mertebesinde 92 kvm 2 otaqdan 3 otaga duzeldilmis yaxsi temirli menzil satilir.Menzilin suyu,isigi,qazi 24 saat fasilesiz verilir.Menzil yerlesen bina orta mektebe,usaq baxcasina,dayanacaga cox yaxin mesafededir.
Xüsusiyyətlər
Lift
2Sanitar qovşaq
Yaxınlıqdakılar
İnşaatçılar
211 nömrəli
Bir inci diş, stomatoloji klinika
Nağıllar Dünyası, uşaq bağçası
286 №-li tam orta məktəb
Bakı biznes universiteti, Biznes və Menecment fakültəsi
Y/Yasamal E.Ehmedov 26
Kirayə dəyəri
Bu ərazidə oxşar mənzillərin kirayəsi 650 - 850 AZN arasında dəyişir.
185,000 AZN
2,000 AZN/m²