Satılır, Yeni tikili binada 5 otaqlı mənzil 207m², Səbail r.

Satılır, Yeni tikili binada 5 otaqlı  
      mənzil 207m²,  Səbail r.
Satılır, Yeni tikili binada 5 otaqlı  
      mənzil 207m²,  Səbail r.
Satılır, Yeni tikili binada 5 otaqlı  
      mənzil 207m²,  Səbail r.
Satılır, Yeni tikili binada 5 otaqlı  
      mənzil 207m²,  Səbail r.
Satılır, Yeni tikili binada 5 otaqlı  
      mənzil 207m²,  Səbail r.
Kateqoriya
mənzil
Sahə
207m²
Çıxarış
Bəli
Mərtəbə
4/10
Otaq
5
Təmirli
Bəli
Elan haqqında
🔥 ŞƏHƏRİN TAM MƏRKƏZİNDƏ EKSKLÜZİV TƏKLİF! 🔥 Bu qiymətə, bu ərazidə və bu binada ikinci bir mənzil tapmaq qeyri-mümkündür! 📍 Ünvan: Səbail rayonu, "Sahil" metrosunun tam yanı 🏢 Bina: Şəhərin memarlıq incisi – "Central Residence" ✨ Mənzil haqqında məlumat: • Otaq sayı: 5 otaq • Təmir: Tam təmirli və tam yaşayışa hazır • Təchizat: Komfortlu yaşam üçün lazım olan bütün mebel və məişət əşyaları mövcuddur • İstilik və soyutma: Mərkəzi istilik sistemi və split kondisionerlər 🛡️ Təhlükəsizlik və ü...
Quruducu maşın
5Sanitar qovşaq
Yaxınlıqdakılar
Smile savers, stomatoloji klinika
Turac, uşaq bağçası
51 №-li tam orta məktəb
Bakı ali neft məktəbi
Üzeyir Hacıbəyli küç
931,500 AZN
4,500 AZN/m²