Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 120m², Elmlər m.

Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 120m²,  Elmlər m.
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 120m²,  Elmlər m.
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 120m²,  Elmlər m.
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 120m²,  Elmlər m.
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 120m²,  Elmlər m.
Kateqoriya
mənzil
Sahə
120m²
Çıxarış
Bəli
Mərtəbə
13/16
Otaq
3
Təmirli
Xeyr
Elan haqqında
Yasamal rayonunun prestijli nöqtəsində — Abbas Mirzə Şərifzadə küçəsində yerləşən modern yeni tikili binada PODMAYAK mənzil satışda! 📍 İnşaatçılar metrosuna yaxın məsafədə yerləşən bina rahat yaşayış üçün ideal seçimdir. 🏢 16 mərtəbəli binanın 13-cü mərtəbəsində yerləşən mənzil geniş və funksional layihəyə malikdir. ✨ Mənzilin üstünlükləri: ▪️ 3 otaqlı layihə, rahatlıqla 4 otağa çevirmək mümkündür ▪️ Geniş və işıqlı otaqlar ▪️ PODMAYAK — zövqünüzə uyğun təmir imkanı ▪️ Sürətli və müasir liftlə...
Xüsusiyyətlər
Lift
Təhlükəsizlik
2Sanitar qovşaq
Yaxınlıqdakılar
Elmlər
39, 77, 96, 165, 205 nömrəli
FN Dent, stomatoloji mərkəz
68 saylı körpələr evi-uşaq bağçası
21 №-li tam orta məktəb
Azərbaycan Dövlət mədəniyyət və incəsənət universiteti, Musiqi sənəti fakültəsi
Abbas Şərifzadə Küçəsi
283,000 AZN
2,350 AZN/m²