Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 85m², Bakıxanov q.

Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 85m²,  Bakıxanov q.
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 85m²,  Bakıxanov q.
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 85m²,  Bakıxanov q.
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 85m²,  Bakıxanov q.
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 85m²,  Bakıxanov q.
Kateqoriya
mənzil
Sahə
85m²
Çıxarış
Bəli
Mərtəbə
4/8
Otaq
3
Təmirli
Bəli
Elan haqqında
Sabuncu r-nu, Bakixanov qes. yeni tikili menzil satisa cixarilib. Menzil 3otaqdan ibaretdir. Almond Park yasayis kompleksi. Sened CIXARIS. Elave melimat ucun elaqe saxliyin. Xidmet haqqi 1%.
Xüsusiyyətlər
1Sanitar qovşaq
Yaxınlıqdakılar
76 nömrəli
Rafiq Dental, stomatoloji klinika
Kiçik Dahilər, uşaq bağçası
Nazim İsmayılov adına 80 №-li tam orta məktəb
Nazim Ismailov
Almond Park haqqında
Ev haqqında məlumat Kompleks 8 mərtəbəli bir-bloklu 4 Bina, 40 sot həyətyanı sahədən ibarət olacaq. Gələcək sakinlərimizi düşünərək, “Almond Park” yaşayış kompleksində İlkin ödəniş 30 % olmaqla 24 aylıq faizsiz daxili kredit şərtləri ilə mənzil almaq olar. Kompleksə daxildir: Rəqəmsal TV, internet və telefon sistemləri Yanğın təhlükəsizliyi sistemi 24 saat qaz, su, işıq
Ətraflı bax
187,000 AZN
2,200 AZN/m²