Satılır, Yeni tikili binada 1 otaqlı mənzil 60m², Nardaran q.

Satılır, Yeni tikili binada 1 otaqlı  
      mənzil 60m²,  Nardaran q.
Satılır, Yeni tikili binada 1 otaqlı  
      mənzil 60m²,  Nardaran q.
Satılır, Yeni tikili binada 1 otaqlı  
      mənzil 60m²,  Nardaran q.
Satılır, Yeni tikili binada 1 otaqlı  
      mənzil 60m²,  Nardaran q.
Satılır, Yeni tikili binada 1 otaqlı  
      mənzil 60m²,  Nardaran q.
Kateqoriya
mənzil
Sahə
60m²
Çıxarış
Xeyr
Mərtəbə
5/7
Otaq
1
Təmirli
Bəli
Elan haqqında
✨ Sea Breeze Resort-də hazır gəlir gətirən premium yatırım fürsəti! 🌊 Sea Breeze “Park Residence 2” layihəsində yerləşən bu tam təmirli və tam əşyalı 1 otaqlı mənzil həm yaşayış, həm də yüksək kirayə gəliri üçün ideal seçimdir. 🤍 📍 60 m² geniş və funksional planlama 📍 5/7 mərtəbə 📍 Parking mənzərə 📍 Sakit və elit resort atmosferi Mənzildə standart təmirdən əlavə xüsusi işlər görülüb: ✨ Yeni yığılmış mətbəx mebeli ✨ Gücləndirilmiş işıqlandırma sistemi ✨ Keyfiyyətli materiallarla zövqlü i...
Paltaryuyan maşın
1Sanitar qovşaq
Yaxınlıqdakılar
171 nömrəli
Sea Breeze, Park Residence 2
229,000 AZN
3,800 AZN/m²