Satılır, Köhnə tikili binada 1 otaqlı mənzil 36m², Q.Qarayev m.

Satılır, Köhnə tikili binada 1 otaqlı  
      mənzil 36m²,  Q.Qarayev m.
Satılır, Köhnə tikili binada 1 otaqlı  
      mənzil 36m²,  Q.Qarayev m.
Satılır, Köhnə tikili binada 1 otaqlı  
      mənzil 36m²,  Q.Qarayev m.
Satılır, Köhnə tikili binada 1 otaqlı  
      mənzil 36m²,  Q.Qarayev m.
Satılır, Köhnə tikili binada 1 otaqlı  
      mənzil 36m²,  Q.Qarayev m.
Kateqoriya
mənzil
Sahə
36m²
Çıxarış
Bəli
Mərtəbə
9/9
Otaq
1
Təmirli
Bəli
Elan haqqında
Bakıxanovda Sakit Qocayev küçəsində "Bakıxanov Ticarət Mərkəzi"nin yaxınlığında yerləşən 9 mərtəbəli "Leninqrad" layihəli tikili binanın 9-cu mərtəbəsində ümumi sahəsi 36 kv. metr olan yaxşı təmirli və qismən əşyalı qanuni 1 otaqlı mənzil satılır. Mənzilin sənədi çıxarışdır. İpotekaya yararlıdır. Qiyməti 108000 AZN. OFİSİN XİDMƏT HAQQI 1%
Xüsusiyyətlər
Lift
Parkinq
İstilik sistemi
Təhlükəsizlik
1Sanitar qovşaq
Yaxınlıqdakılar
Q.Qarayev
106, 113, 191, 213 nömrəli
AndroMed, tibb mərkəzi
Sweet house, uşaq bağçası
169 №-li tam orta məktəb
Sakit Qocayev küçəsi
108,000 AZN
3,000 AZN/m²