Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 93m², Nizami m.

Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 93m²,  Nizami m.
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 93m²,  Nizami m.
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 93m²,  Nizami m.
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 93m²,  Nizami m.
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 93m²,  Nizami m.
Kateqoriya
mənzil
Sahə
93m²
Çıxarış
Bəli
Mərtəbə
6/20
Otaq
3
Təmirli
Bəli
Elan haqqında
QİYMƏT ENDİRİLDİ!!! ŞƏHƏRİN MƏRKƏZİNDƏ! FÜRSƏTİ QAÇIRMAYIN! Bina yerləşir Bakı şəhərin ən prestijli və elit məntəgələrin birində, Premium yaşayış kompleksdə. H.Cavid prospekti, "Emlər Akademiyası" metro stansiyasına 5 dəqiqəlik piyada məsafədə. Binanın ətrafında həyat üçün lazım olan bütün komunikasiyalar mövcuddur. Yeraltı qarajı, uşaqların oynaması üçün meydança. Mənzil çox gözəl, işıqlı, əla təmirli, qanuni 2 otaqdan 3 otaq-studioya uğurla düzəldilmiş (mətbəx mebeli yığılıb, pencərəsi var), 1...
Xüsusiyyətlər
Lift
Parkinq
İstilik sistemi
Təhlükəsizlik
1Sanitar qovşaq
Yaxınlıqdakılar
Nizami
3, 14, 17, 37, 96 nömrəli
Hind klinikası, tibb mərkəzi
Balaca dahi, uşaq bağçası
XXI əsr Beynəlxalq Təhsil və İnnovasiya Mərkəzi, məktəb
Azərbaycan Dövlət mədəniyyət və incəsənət universiteti, Teatr sənəti fakültəsi
Hüseyin Cavid prospekti
Kirayə dəyəri
Bu ərazidə oxşar mənzillərin kirayəsi 1350 - 2050 AZN arasında dəyişir.
285,000 AZN
3,050 AZN/m²