Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı mənzil 55m², İnşaatçılar m.

Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı  
      mənzil 55m²,  İnşaatçılar m.
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı  
      mənzil 55m²,  İnşaatçılar m.
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı  
      mənzil 55m²,  İnşaatçılar m.
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı  
      mənzil 55m²,  İnşaatçılar m.
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı  
      mənzil 55m²,  İnşaatçılar m.
Kateqoriya
mənzil
Sahə
55m²
Çıxarış
Bəli
Mərtəbə
14/17
Otaq
2
Təmirli
Bəli
Elan haqqında
Kupcali+ipotekaya yararli.Y/Yasamalda azza sirniyyat evine yaxin 17 mertebeli binanin 14-cu mertebesinde 1 otaqdan 2 otaga duzeldilmis temirli menzil satilir.
Xüsusiyyətlər
1Sanitar qovşaq
Yaxınlıqdakılar
İnşaatçılar
211 nömrəli
A & B, stomatoloji klinika
Nağıllar Dünyası, uşaq bağçası
286 №-li tam orta məktəb
Bakı biznes universiteti, Biznes və Menecment fakültəsi
Y/Yasamal E.Ehmedov 26
Kirayə dəyəri
Bu ərazidə oxşar mənzillərin kirayəsi 600 - 750 AZN arasında dəyişir.
155,000 AZN
2,800 AZN/m²