Satılır, Yeni tikili binada 4 otaqlı mənzil 96m², H.Aslanov m.

Satılır, Yeni tikili binada 4 otaqlı  
      mənzil 96m²,  H.Aslanov m.
Satılır, Yeni tikili binada 4 otaqlı  
      mənzil 96m²,  H.Aslanov m.
Satılır, Yeni tikili binada 4 otaqlı  
      mənzil 96m²,  H.Aslanov m.
Satılır, Yeni tikili binada 4 otaqlı  
      mənzil 96m²,  H.Aslanov m.
Satılır, Yeni tikili binada 4 otaqlı  
      mənzil 96m²,  H.Aslanov m.
Kateqoriya
mənzil
Sahə
96m²
Çıxarış
Bəli
Mərtəbə
4/5
Otaq
4
Təmirli
Bəli
Elan haqqında
🏡 SATILIR — 4 OTAQLI YENİ TİKİLİ MƏNZİL TƏCİLİ SATILIR. 📍 Ünvan: Xətai rayonu,Həzi Aslanov Ukrayna dairəsinin yanı. 🏢 Mənzil 5 mərtəbəli yeni tikili binanın 4-cü mərtəbəsində yerləşir. 🔹 96 KV-m 🔹 3-Otaqdan 4 Otağa düzəlmə. 🔹 Yeni Təmir 🔹 Qaz, su, işıq fasiləsiz. 🔹 Sənədləri Tam Qaydasında 📌 Ətrafında məktəb, bağça, market və digər lazımi iaşə obyektləri mövcuddur. Rahat yaşayış üçün əlverişli ərazidə yerləşir. *Real alıcıya endirim olunacaq* 💰 Qiymət: 260.000 AZN 💼 Ofis haqqı: 1...
Xüsusiyyətlər
1Sanitar qovşaq
Yaxınlıqdakılar
H.Aslanov
7A, 21, 44, 60, 132, 183 nömrəli
Dental, stomatoloji klinika
55 saylı körpələr evi-uşaq bağçası
Rövşən Əliyev adına 254 №-li tam orta məktəb
Həzi Aslanov
260,000 AZN
2,700 AZN/m²