Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı mənzil 55m², Xırdalan

Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı  
      mənzil 55m²,  Xırdalan
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı  
      mənzil 55m²,  Xırdalan
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı  
      mənzil 55m²,  Xırdalan
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı  
      mənzil 55m²,  Xırdalan
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı  
      mənzil 55m²,  Xırdalan
Kateqoriya
mənzil
Sahə
55m²
Çıxarış
Bəli
Mərtəbə
10/10
Otaq
2
Təmirli
Bəli
Elan haqqında
🔥 Xırdalanın Tam Mərkəzində Sərfəli Təklif! 🔥 📍 Premium Lokasiya: Xırdalan şəhəri — şəhərin mərkəzində, McDonald’s yerləşən binada! Bütün infrastrukturlar (market, məktəb, dayanacaq və s.) əlinizin altında! 🏢 Mənzil Haqqında: 10/10 mərtəbə (tam mərtəbə, Lift qalxır) 2 otaq 55 kv 🚀 2 sürətli lift 📄 Sənəd: Çıxarış 💰 Qiymət: 105 000 AZN 🤝 Real alıcıya endirim olunacaq! ✨ Üstünlüklər: Şəhərin ən tələb olunan nöqtəsində yerləşmə İnvestisiya üçün ideal (kirayə potensialı yüksək) İşıqlı ...
Xüsusiyyətlər
1Sanitar qovşaq
Yaxınlıqdakılar
535 nömrəli
32 inci, stomatoloji klinika
Xırdalan şəhər M.Adıgözəlov adına 4 saylı tam orta məktəb
Xırdalan Şəhəri, Qalubiyyə Küçəsi
Kirayə dəyəri
Bu ərazidə oxşar mənzillərin kirayəsi 400 - 500 AZN arasında dəyişir.
105,000 AZN
1,900 AZN/m²