Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı mənzil 72m², Elmlər m.

Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı  
      mənzil 72m²,  Elmlər m.
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı  
      mənzil 72m²,  Elmlər m.
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı  
      mənzil 72m²,  Elmlər m.
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı  
      mənzil 72m²,  Elmlər m.
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı  
      mənzil 72m²,  Elmlər m.
Kateqoriya
mənzil
Sahə
72m²
Çıxarış
Xeyr
Mərtəbə
13/16
Otaq
2
Təmirli
Bəli
Elan haqqında
ALIB, KİRAYƏ VERMƏK ÜÇÜN ƏLA VARİANT!!! m.Elmlər Akademiyası, "ATV" t/k yaxınlığında, akademiklərin binasında əla təmirli, 13/16, 70 kv, 2 otaqlı mənzil mebel və avadanlıq qarışıq satılır. İşıq, su, qaz daimidir. İstilik sistemi - kombi. İnternet, "wi-fi", kabel televiziyası var. Binanın yaxınlığında və ətrafında inkişaf edilmiş infrastruktur var (bağça, məktəb, BDU, avtobus dayanacağı, marketlər və s.var). 1% şirkətin xidmət haqqı. ОТЛИЧНЫЙ ВАРИАНТ ДЛЯ СДАЧИ В АРЕНДУ!!! м.Эльмляр Академиясы,...
Xüsusiyyətlər
Lift
Mebel
Parkinq
İstilik sistemi
Paltaryuyan maşın
Soyutma sistemi
1Sanitar qovşaq
Yaxınlıqdakılar
Elmlər
77, 96, 205 nömrəli
Anti Age, estetik mərkəzi
Sladkiy Kolobok, uşaq bağçası
21 №-li tam orta məktəb
Bakı dövlət universiteti, tələbə yataqxanası
A.M.Şərifzadə küçəsi
Kirayə dəyəri
Bu ərazidə oxşar mənzillərin kirayəsi 750 - 850 AZN arasında dəyişir.
220,000 AZN
3,050 AZN/m²