Satılır, Köhnə tikili binada 3 otaqlı mənzil 63m², Sumqayıt

Satılır, Köhnə tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 63m²,  Sumqayıt
Satılır, Köhnə tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 63m²,  Sumqayıt
Satılır, Köhnə tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 63m²,  Sumqayıt
Satılır, Köhnə tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 63m²,  Sumqayıt
Satılır, Köhnə tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 63m²,  Sumqayıt
Kateqoriya
mənzil
Sahə
63m²
Çıxarış
Bəli
Mərtəbə
5/5
Otaq
3
Təmirli
Bəli
Elan haqqında
Sumqayıt şəhəri, 45-ci məhəllə, 5 mərtəbəli gürcü layihəli binanın 5-ci mərtəbəsində yerləşən ümumi sahəsi 63 kv/m olan 3 otaqlı mənzil satışa təqdim olunur. Orta evdir və yelçəkəndir. Mənzilin hər iki tərəfə eyvanı var. Otaqların girişləri ayrı-ayrıdır. Kommunallar daimidir və kombi sistemi mövcuddur. Mənzil yaşayış üçün əlverişli və sakit infrastruktura malik ərazidə yerləşir. Город Сумгайыт, 45-й квартал, продаётся 3-комнатная квартира общей площадью 63 кв.м, расположенная на 5-м этаже 5-эта...
Xüsusiyyətlər
İstilik sistemi
Mebel
1Sanitar qovşaq
Yaxınlıqdakılar
585 nömrəli
Sumqayıt şəhər 45 məh
130,000 AZN
2,050 AZN/m²