Satılır, Köhnə tikili binada 3 otaqlı mənzil 72m², Xalqlar m.

Satılır, Köhnə tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 72m²,  Xalqlar  m.
Satılır, Köhnə tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 72m²,  Xalqlar  m.
Satılır, Köhnə tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 72m²,  Xalqlar  m.
Satılır, Köhnə tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 72m²,  Xalqlar  m.
Satılır, Köhnə tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 72m²,  Xalqlar  m.
Kateqoriya
mənzil
Sahə
72m²
Çıxarış
Bəli
Mərtəbə
5/5
Otaq
3
Təmirli
Bəli
Elan haqqında
💢 İpotekaya yararlıdır . 📞 10:00 - 21:00 Zəng / Whatsapp 7/24 📍 Nizami Rayonu , Rüstəm Rüstəmov küçəsində yerləşən yeni tikili bina 🚇 Neftçilər Metrosu . ✨ Mənzilin Üstünlükləri: ✔️ Daş Lelinqrad Lahiyəsi . ✔️ İstilik Kombi ✔️ Otaq sayı: Qanuni 3 otaq . ✔️ Mərtəbə: 5/5 ✔️ Avtodayanacaq var . ✔️ Binada 100 % yaşayış var . ✔️ Bütün kommunallar daimidir . ✔️ İnkişaf etmiş infrastruktur . 📃 Kupça və Texniki Pasport . 📱 Əlavə məlumat və mənzilə baxış üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz . Digər poten...
Quruducu maşın
2Sanitar qovşaq
Yaxınlıqdakılar
Xalqlar
32 nömrəli
Məlhəm Beynəlxalq Hospital
Nəriman Qəhrəmanov adına körpələr evi-uşaq bağçası
251 №-li tam orta məktəb
Xəzər universiteti
Naxçivanski küçəsi
Kirayə dəyəri
Bu ərazidə oxşar mənzillərin kirayəsi 600 - 700 AZN arasında dəyişir.
180,000 AZN
2,500 AZN/m²