Satılır, Köhnə tikili binada 3 otaqlı mənzil 80m², 28 May m.

Satılır, Köhnə tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 80m²,  28 May m.
Satılır, Köhnə tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 80m²,  28 May m.
Satılır, Köhnə tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 80m²,  28 May m.
Satılır, Köhnə tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 80m²,  28 May m.
Satılır, Köhnə tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 80m²,  28 May m.
Kateqoriya
mənzil
Sahə
80m²
Çıxarış
Bəli
Mərtəbə
2/4
Otaq
3
Təmirli
Bəli
Elan haqqında
28 may metrosuna 10 dəqiqəlik məsafədə,Amerika Səfirliyin yaxınlığında,Yeni təmirdən çıxmış 2 otağdan 3 otağa düzəlmə mənzil satılır.Mənzilin lahiyəsi stalinkadır.Çıxarış(kupça)var.Sənədləri hamsı qaydasındadır. Mənzil infrastuktur cəhətdən əla yerdə yerlşir.Ətrafda bütün iaşə obyektlər mövcudur.Ətraflı məlumat üçün və baxış üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz. OFİSİN XİDMƏT HAQQI 1% TƏŞKİL EDİR.
Xüsusiyyətlər
1Sanitar qovşaq
Yaxınlıqdakılar
28 May
5, 11, 27 nömrəli
Uroloji mərkəz, klinika
111 saylı uşaq bağçası
268 №-li xüsusi məktəb
Bakı slavyan universiteti
Azadlığ Prospekti
Kirayə dəyəri
Bu ərazidə oxşar mənzillərin kirayəsi 1000 - 1500 AZN arasında dəyişir.
269,000 AZN
3,350 AZN/m²