Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 135m², Xırdalan

Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 135m²,  Xırdalan
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 135m²,  Xırdalan
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 135m²,  Xırdalan
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 135m²,  Xırdalan
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 135m²,  Xırdalan
Kateqoriya
mənzil
Sahə
135m²
Çıxarış
Bəli
Mərtəbə
5/7
Otaq
3
Təmirli
Bəli
Elan haqqında
Xırdalan şəhərində,3 nömrəli məktəbin yanında leninqrad proyekti olan 2 otaqlı təmirli mənzil satılır kupçası var əlavə məlumat üçün zəng vurun
Xüsusiyyətlər
Lift
Parkinq
Təhlükəsizlik
Mebel
İstilik sistemi
Soyutma sistemi
1Sanitar qovşaq
Yaxınlıqdakılar
535 nömrəli
32 inci, stomatoloji klinika
Xırdalan şəhər M.Adıgözəlov adına 4 saylı tam orta məktəb
Heydər ƏLİYEV prospekti
230,000 AZN
1,700 AZN/m²