Продается, вторичка 2 комнаты квартира 58m², Азадлыг м.

Ожидание оплаты
Продается, вторичка 2 комнаты  
      квартира 58m²,  Азадлыг м.
Продается, вторичка 2 комнаты  
      квартира 58m²,  Азадлыг м.
Продается, вторичка 2 комнаты  
      квартира 58m²,  Азадлыг м.
Продается, вторичка 2 комнаты  
      квартира 58m²,  Азадлыг м.
Продается, вторичка 2 комнаты  
      квартира 58m²,  Азадлыг м.
Категория
квартира
Площ.
58m²
С купчей
Да
Этаж
8/12
Комнаты
2
С ремонтом
Да
Описание
Mənzil satılır. 8ci mikrorayon, Əcəmi Naxçıvani küçəsi. Medera hospitalının yanı. Təmirli, əşyalı. 12/8, 2 otaq, 58 kv. Təcili satılır. Maklerlər narahat etməsinlər.
Удобства
лифт
парковка
стиральная машина
система отопления
мебель
1Ванных комнат
Рядом с местом
Азадлыг
6, 88, 88A, 202 Номерной
Stomotoloji klinika
177 saylı körpələr evi-uşaq bağçası
135 saylı tam orta məktəb
Bakı Turizm Peşə Məktəbi
Əcəmi Naxçıvani küçəsi
Арендная стоимость
Стоимость аренды аналогичных квартир в этом районе варьируется в пределах 550 - 750 AZN.
172,000 AZN
2,950 AZN/m²