Продается, Новостройка 2 комнаты квартира 55m², Элмляр м.

Продается, Новостройка 2 комнаты  
      квартира 55m²,  Элмляр м.
Продается, Новостройка 2 комнаты  
      квартира 55m²,  Элмляр м.
Продается, Новостройка 2 комнаты  
      квартира 55m²,  Элмляр м.
Продается, Новостройка 2 комнаты  
      квартира 55m²,  Элмляр м.
Продается, Новостройка 2 комнаты  
      квартира 55m²,  Элмляр м.
Категория
квартира
Площ.
55m²
С купчей
Да
Этаж
6/20
Комнаты
2
С ремонтом
Да
Описание
Mənzil 20 Yanvar metrosuna 2-dq-lik məsafədə, Melissa Residence yaşayış kompleksində yerləşir. Əşyaları ilə birlikdə satılır. Kupça var, ipotekaya yararlıdır. Binanın geniş həyəti, ətrafında müxtəlif iaşə obyektləri, 7/24 mühafizəsi, 3 mərtəbəli yeraltı qarajı və s. var. Yaxınlığında Bakı Biznes Universiteti, Tibb kolleci, Milli Onkologiya Mərkəzi, Respublika Klinik Xəstəxanası və s. kimi yerlər olduğundan alıb kirayə vermək üçündə ideal variantıdır. Rahatlıqla 800-1000-m kirayə vermək...
Удобства
лифт
мебель
парковка
система отопления
система охлаждения
безопасность
2Ванных комнат
Рядом с местом
Элмляр
10, 14, 18 Номерной
Family Dental Clinic by Dr.Aliyev's
Tumurcuq, Yasamal filialı
21 №-li tam orta məktəb
Azərbaycan Dövlət mədəniyyət və incəsənət universiteti
Bakı, Həsən bəy Zərdabi prospekti
Арендная стоимость
Стоимость аренды аналогичных квартир в этом районе варьируется в пределах 900 - 1200 AZN.
208,000 AZN
3,750 AZN/m²