Продается, Новостройка 3 комнаты квартира 140m², 20 Января м.

Продается, Новостройка 3 комнаты  
      квартира 140m²,  20 Января м.
Продается, Новостройка 3 комнаты  
      квартира 140m²,  20 Января м.
Продается, Новостройка 3 комнаты  
      квартира 140m²,  20 Января м.
Продается, Новостройка 3 комнаты  
      квартира 140m²,  20 Января м.
Продается, Новостройка 3 комнаты  
      квартира 140m²,  20 Января м.
Категория
квартира
Площ.
140m²
С купчей
Да
Этаж
12/18
Комнаты
3
С ремонтом
Да
Описание
💥SATILIR ‼💥 Bakının Ən Prestijli Ərazisində Mənzil Satışı Əsas Üstünlüklər: - Yatırım üçün ideal seçim - 20 Yanvar, Memar Əcəmi, 8 Noyabr metrolarına yaxın məsafə - Qanuni 3 otaqlı mənzil - Kombi istilik sistemi və kondisioner mövcuddur - Qaz, su, işıq, internet – tam təminat - Bütün mebel və texnika ilə birlikdə satılır İnfrastruktur: - Supermarketlər, kafelər, restoranlar, banklar, məktəblər – 3–5 dəqiqəlik məsafədə - Həyətdə sakinlər üçün dayanacaq mövcuddur 📞 Əlaqə: - Əlavə məlumat üçü...
система охлаждения
2Ванных комнат
Рядом с местом
20 Января
61, 67, 85, 92, 135 Номерной
Adental, stomatoloji klinika
Malvina, uşaq bağçası
159 №-li tam orta məktəb
Bakı biznes universiteti, Biznes və Menecment fakültəsi
Rövşən Cəfərov küç.
Арендная стоимость
Стоимость аренды аналогичных квартир в этом районе варьируется в пределах 800 - 950 AZN.
288,000 AZN
2,050 AZN/m²