Продается, вторичка 3 комнаты квартира 80m², Халглар м.

Продается, вторичка 3 комнаты  
      квартира 80m²,  Халглар м.
Продается, вторичка 3 комнаты  
      квартира 80m²,  Халглар м.
Продается, вторичка 3 комнаты  
      квартира 80m²,  Халглар м.
Продается, вторичка 3 комнаты  
      квартира 80m²,  Халглар м.
Продается, вторичка 3 комнаты  
      квартира 80m²,  Халглар м.
Категория
квартира
Площ.
80m²
С купчей
Да
Этаж
7/9
Комнаты
3
С ремонтом
Да
Описание
Ünvan:Əhmədli.Kobra fitnes klubu,Banu Çiçəyim gül salonunun yanı. Çox əla təklif qiymət 225000 azn. Mərtəbə. 9/7 mərtəbəsi Otaq sayı. qanuni 3 Ümumi sahə. 80 kv.m Orta .Yelçəkən ( Skvaznoy ). Təmir.Əla.Təmirdən sonra yaşayış olmayıb. 1 geniş qonaq otağı, 2 yataq otağı,1 genış mətbəx. Döşəmə fıstıq ağacından parket "maykop" əla sort,qapılar taxta şpon Türkiyə istehsalıdır İstilik sistem kombidir.Su İşıq Qaz daimi. Mənzildə qeydiyyatda adam yoxdur.Alqı-satqı günü təhvil veriləcək. Mənzildə təmirlə...
Удобства
лифт
2Ванных комнат
Рядом с местом
Халглар
70, 81 Номерной
Usm mərkəzi
Happy Rainbow, uşaq bağçası
Seyid Əzim Şirvanı küçəsi
Арендная стоимость
Стоимость аренды аналогичных квартир в этом районе варьируется в пределах 600 - 700 AZN.
225,000 AZN
2,800 AZN/m²