Продается, Новостройка 3 комнаты квартира 75m², Н.Нариманов м.

Продается, Новостройка 3 комнаты  
      квартира 75m²,  Н.Нариманов м.
Продается, Новостройка 3 комнаты  
      квартира 75m²,  Н.Нариманов м.
Продается, Новостройка 3 комнаты  
      квартира 75m²,  Н.Нариманов м.
Продается, Новостройка 3 комнаты  
      квартира 75m²,  Н.Нариманов м.
Продается, Новостройка 3 комнаты  
      квартира 75m²,  Н.Нариманов м.
Категория
квартира
Площ.
75m²
С купчей
Да
Этаж
7/19
Комнаты
3
С ремонтом
Да
Описание
🚨Təcili yeni tikili mənzil satılır! 🌆 Nərimanov — “Kosmos” Yaşayış Kompleksi 📐 75 m², 3 otaqlı 📄 Çıxarış (kupça) var 📌 Elan ev sahibidi tərəfindən yerləşdirilib 📌Nərimanovun ən tələb olunan ərazisində, rahat, işıqlı və tam təmirli mənzil satışdadır. Kompleksin təhlükəsizliyi, nəqliyyat əlçatanlığı və səliqəli həyəti yaşayışı komfortlu və dəyərli edir. 📌 Mənzil tam əşyalı, tam təmirli və yaşayışa tam hazırdır. Şəhər mənzərəsi, keyfiyyətli materiallar və funksional planlaşdırma ilə rahatlı...
Удобства
лифт
мебель
система отопления
парковка
безопасность
система охлаждения
2Ванных комнат
Рядом с местом
Н.Нариманов
17, 24, 211 Номерной
Lor hospital, tibb mərkəzi
305 saylı uşaq bağçası
45 №-li tam orta məktəb
Qərbi Kaspi Universiteti
Əliyar Əliyev küçəsi,
Арендная стоимость
Стоимость аренды аналогичных квартир в этом районе варьируется в пределах 1050 - 1450 AZN.
218,000 AZN
2,900 AZN/m²