Продается, Новостройка 4 комнаты квартира 180m², Ясамал р.

Продается, Новостройка 4 комнаты  
      квартира 180m²,  Ясамал р.
Продается, Новостройка 4 комнаты  
      квартира 180m²,  Ясамал р.
Продается, Новостройка 4 комнаты  
      квартира 180m²,  Ясамал р.
Продается, Новостройка 4 комнаты  
      квартира 180m²,  Ясамал р.
Продается, Новостройка 4 комнаты  
      квартира 180m²,  Ясамал р.
Категория
квартира
Площ.
180m²
С купчей
Да
Этаж
16/17
Комнаты
4
С ремонтом
Да
Описание
📍 Elmlər Akademiyası metrosuna 5 dəqiqəlik məsafədə yerləşən geniş və işıqlı 4 otaqlı mənzil satılır. Mənzil rahat və funksional layihəyə malikdir, ailəvi yaşayış üçün ideal seçimdir. 🔹 Geniş və işıqlı otaqlar 🔹 Ayrı mətbəx və rahat yemək sahəsi 🔹 Keyfiyyətli qapı və pəncərələr 🔹 Sakit və yaşıl məhəllə 🔹 Məktəb, bağça və supermarketlərə yaxın 🔹 Nəqliyyat baxımından çox əlverişli yerləşmə Yaşayış üçün tam uyğun olan mənzil həm komfort, həm də əlverişli lokasiya axtaranlar üçün əla variantd...
Удобства
2Ванных комнат
Рядом с местом
29 Номерной
Only dent, stomatoloji klinika
82 saylı körpələr evi-uşaq bağçası
53 №-li tam orta məktəb
Bakı dövlət universiteti, tələbə yataqxanası
Elmlər Metrosunun yaxınlığı
Арендная стоимость
Стоимость аренды аналогичных квартир в этом районе варьируется в пределах 1600 - 2300 AZN.
460,000 AZN
2,550 AZN/m²