Продается, Новостройка 3 комнаты квартира 95m², А.Асланов м.

Продается, Новостройка 3 комнаты  
      квартира 95m²,  А.Асланов м.
Продается, Новостройка 3 комнаты  
      квартира 95m²,  А.Асланов м.
Продается, Новостройка 3 комнаты  
      квартира 95m²,  А.Асланов м.
Продается, Новостройка 3 комнаты  
      квартира 95m²,  А.Асланов м.
Продается, Новостройка 3 комнаты  
      квартира 95m²,  А.Асланов м.
Категория
квартира
Площ.
95m²
С купчей
Да
Этаж
1/16
Комнаты
3
С ремонтом
Да
Описание
TƏCİLİ SATILIR!!! QAZ+KUPÇA!!! Xətai rayonu H.Aslanov metrosu yaxınlığında Gəncə prospektində yol kənarında 16 mərtəbəli binanın 1-ci mərtəbəsində 2 otaqda 3 otağa düzəlmə təmirli mənzil satılır. Mənzilin otaqları geniş və işıqlıdır hər otağa pəncərə var . Bina ətrafında hər bir infrastruktur mövcutdur məktəblər baxçalar super marketlər idman zalları və bir çox iaşə obyektləri yerləşir. H.Aslanov və əhmədli metrolarına 10 15 dəq məsafəsi var. Əlavə məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiz.
Удобства
лифт
парковка
безопасность
система отопления
система охлаждения
1Ванных комнат
Рядом с местом
А.Асланов
21, 44, 60, 132, 183 Номерной
Grand dental, stomatoloji klinika
207 saylı körpələr evi-uşaq bağçası
98 №-li tam orta məktəb
Gəncə prospekti H.Aslanov metrosu
Арендная стоимость
Стоимость аренды аналогичных квартир в этом районе варьируется в пределах 650 - 800 AZN.
157,000 AZN
1,650 AZN/m²