Продается, Новостройка 2 комнаты квартира 55m², Гянджлик м.

Продается, Новостройка 2 комнаты  
      квартира 55m²,  Гянджлик м.
Продается, Новостройка 2 комнаты  
      квартира 55m²,  Гянджлик м.
Продается, Новостройка 2 комнаты  
      квартира 55m²,  Гянджлик м.
Продается, Новостройка 2 комнаты  
      квартира 55m²,  Гянджлик м.
Продается, Новостройка 2 комнаты  
      квартира 55m²,  Гянджлик м.
Категория
квартира
Площ.
55m²
С купчей
Нет
Этаж
9/14
Комнаты
2
С ремонтом
Да
Описание
🔥 🔥🔥 QAÇIRILMAZ TƏKLİF ! ! ! Nərimanov rayonunda Premium yaşayış binasında yeni və LUX təmirli mənzil satılır. 🏢 Bina: Yeni tikili, Sahə: 55 m² 🛋 Otaq sayı: 2 ( zal + studio ) ✨ Təmir: Yeni, yaşayış olmamış 📍 Yerləşmə: Yeni açılmış parkın yaxınlığında, şəhərin mərkəzinə rahat çıxış imkanı! 🚇 3 metro stansiyasına yaxın – həm işə, həm istirahətə asan yol. 🏫 Binanın ətrafında məktəb, market və digər zəruri infrastruktur mövcuddur. 🛠 Mənzildə mövcuddur: • ❄ Kondisioner • 🧺 Paltaryuyan • ...
сушилка
1Ванных комнат
Рядом с местом
Гянджлик
5, 11 Номерной
Pro İmplant, stomatoloji klinika
183 saylı uşaq bağçası
Alı Mustafayev adına 202 №-li tam orta məktəb
Azərbaycan dillər universiteti, Tərcümə və mədəniyyətşünaslıq fakültəsi; Nərimanov korpusu
Qarabağ küçəsi, Şərq bazarı
Арендная стоимость
Стоимость аренды аналогичных квартир в этом районе варьируется в пределах 950 - 1350 AZN.
227,000 AZN
4,100 AZN/m²