Продается, Новостройка 3 комнаты квартира 130m², К.Караев м.

Продается, Новостройка 3 комнаты  
      квартира 130m²,  К.Караев м.
Продается, Новостройка 3 комнаты  
      квартира 130m²,  К.Караев м.
Продается, Новостройка 3 комнаты  
      квартира 130m²,  К.Караев м.
Продается, Новостройка 3 комнаты  
      квартира 130m²,  К.Караев м.
Продается, Новостройка 3 комнаты  
      квартира 130m²,  К.Караев м.
Категория
квартира
Площ.
130m²
С купчей
Нет
Этаж
2/17
Комнаты
3
С ремонтом
Нет
Описание
Qara Qarayev metrosuna,Planet sadliq sarayina yaxin 17 mertebeli binanin 2-ci mertebesinde 130 kv 3 otaqli temirsiz menzil satilir.Menzil qanuni 3 otaqdir.Menzilin suyu,isigi,qazi 24 saat fasilesiz verilir.Binanin 2 islek lifti var.Binadan metroya 5-6 deqiqelik mesafe var.Binaya tezlikle kupca verilecek.Menzil binanin ikinci,yasayisin birinci mertebesinde yerlesir.
Удобства
лифт
2Ванных комнат
Рядом с местом
К.Караев
44, 78 Номерной
İnci, psixoloji reabilitasiya mərkəzi
Funny Bunny, uşaq bağçası
M. Rüstəmov adına 32 №-li tam orta məktəb
Xəzər universiteti
Nizami r-n S.Mirzeyev 26
260,000 AZN
2,000 AZN/m²