Продается, Новостройка 2 комнаты квартира 77m², Гянджлик м.

Деактивирован
Продается, Новостройка 2 комнаты  
      квартира 77m²,  Гянджлик м.
Продается, Новостройка 2 комнаты  
      квартира 77m²,  Гянджлик м.
Продается, Новостройка 2 комнаты  
      квартира 77m²,  Гянджлик м.
Продается, Новостройка 2 комнаты  
      квартира 77m²,  Гянджлик м.
Продается, Новостройка 2 комнаты  
      квартира 77m²,  Гянджлик м.
Категория
квартира
Площ.
77m²
С купчей
Нет
Этаж
6/17
Комнаты
2
С ремонтом
Да
Описание
📍 Xətai metrosunun prestijli ərazisində, Ağ Şəhər bulvarına cəmi 10 dəqiqəlik məsafədə yerləşən PREMİUM YAŞAYIŞ Residence də yaşayış kompleksində sizi valeh edəcək 2 otaqlı, TAM YENİ TƏMİRLİ mənzil satışda! 🔐 24/7 mühafizə – təhlükəsiz və rahat həyat 🔥 Qaz, 💧 su, ⚡ işıq daimidir – fasiləsiz komfort 🏢 Premium yaşayış kompleksi – yüksək həyat standartları 🌇 Şəhərin ən perspektivli və dəyər qazanan ərazisi 🌿 Sakitlik və şəhər dinamikasının ideal balansı 💰 Yüksək gəlir və investisiya potens...
сушилка
1Ванных комнат
Рядом с местом
Гянджлик
38, 83, 88A Номерной
Paramed, tibb mərkəzi
İlqar Əbilhəsənov adına 42 №-li məktəb
Azərbaycan Dövlət İqtisad universiteti
Xocalı prospekti
Арендная стоимость
Стоимость аренды аналогичных квартир в этом районе варьируется в пределах 900 - 1200 AZN.
285,000 AZN
3,700 AZN/m²