Продается, Новостройка 2 комнаты квартира 50m², Н.Нариманов м.

Продается, Новостройка 2 комнаты  
      квартира 50m²,  Н.Нариманов м.
Продается, Новостройка 2 комнаты  
      квартира 50m²,  Н.Нариманов м.
Продается, Новостройка 2 комнаты  
      квартира 50m²,  Н.Нариманов м.
Продается, Новостройка 2 комнаты  
      квартира 50m²,  Н.Нариманов м.
Продается, Новостройка 2 комнаты  
      квартира 50m²,  Н.Нариманов м.
Категория
квартира
Площ.
50m²
С купчей
Да
Этаж
6/18
Комнаты
2
С ремонтом
Да
Описание
📍 Nərimanovda Təcili! Tibb Universiteti Yanında Kupçalı + İpotekaya Yararlı Mənzil! Nərimanov rayonunun ən prestijli və tələbatlı ərazilərindən birində — Olimpik Star və Tibb Universitetinin düz yaxınlığında mənzil sahibi olmaq şansını qaçırmayın! Əsas Göstəricilər: • Sahə: 50 kv.m. • Mərtəbə: 18/6 (Yeni tikili). • Otaq sayı: 1 otaqdan 2 otağa düzəlmə (Geniş və işıqlı). • Təmir: Tam təmirli (Zövqlə təmir olunub). Kommunal və Sənədlər: • 💎 Qaz, su, işıq daimidir. • 🔥 İstilik sistemi: Kombi. • ...
Удобства
1Ванных комнат
Рядом с местом
Н.Нариманов
17, 24, 211 Номерной
Lor hospital, tibb mərkəzi
305 saylı uşaq bağçası
45 №-li tam orta məktəb
Qərbi Kaspi Universiteti
Tibb Universtetinin yaxınlığı
Арендная стоимость
Стоимость аренды аналогичных квартир в этом районе варьируется в пределах 900 - 1250 AZN.
245,000 AZN
4,900 AZN/m²