Продается, Новостройка 2 комнаты квартира 60m², Н.Нариманов м.

Продается, Новостройка 2 комнаты  
      квартира 60m²,  Н.Нариманов м.
Продается, Новостройка 2 комнаты  
      квартира 60m²,  Н.Нариманов м.
Продается, Новостройка 2 комнаты  
      квартира 60m²,  Н.Нариманов м.
Продается, Новостройка 2 комнаты  
      квартира 60m²,  Н.Нариманов м.
Продается, Новостройка 2 комнаты  
      квартира 60m²,  Н.Нариманов м.
Категория
квартира
Площ.
60m²
С купчей
Да
Этаж
15/17
Комнаты
2
С ремонтом
Да
Описание
📍 Şərq Bazarının Yanında – Kupçalı və İpotekaya Yararlı Mənzil! Şəhərin mərkəzi nöqtələrindən birində, Nərimanov rayonu, Şərq Bazarının tam yaxınlığında, infrastrukturun mərkəzində mənzil satılır! Mənzil haqqında texniki məlumatlar: • Mərtəbə: 17 mərtəbəli yeni tikili binanın 15-ci mərtəbəsi. • Sahə: 60 kv.m. • Otaq sayı: 1 otaqdan 2 otağa ideal düzəlmə. • Təmir: Təmirlidir, yaşayış üçün bütün şərait mövcuddur. Kommunal və Sənədləşmə: • ⚡ Təchizat: Qaz, su və işıq daimidir. • 🔥 İstilik: Kombi...
Удобства
1Ванных комнат
Рядом с местом
Н.Нариманов
17, 24, 211 Номерной
Lor hospital, tibb mərkəzi
305 saylı uşaq bağçası
45 №-li tam orta məktəb
Qərbi Kaspi Universiteti
Şərq Bazarının yaxınlığı
Арендная стоимость
Стоимость аренды аналогичных квартир в этом районе варьируется в пределах 900 - 1250 AZN.
240,000 AZN
4,000 AZN/m²