Продается, вторичка 3 комнаты квартира 80m², Элмляр м.

Продается, вторичка 3 комнаты  
      квартира 80m²,  Элмляр м.
Продается, вторичка 3 комнаты  
      квартира 80m²,  Элмляр м.
Продается, вторичка 3 комнаты  
      квартира 80m²,  Элмляр м.
Продается, вторичка 3 комнаты  
      квартира 80m²,  Элмляр м.
Продается, вторичка 3 комнаты  
      квартира 80m²,  Элмляр м.
Категория
квартира
Площ.
80m²
С купчей
Да
Этаж
4/5
Комнаты
3
С ремонтом
Да
Описание
Elmler Huseyin Cavid praspekti Space tv nin yaxınlıgında 5 mərtəbəli STALİNKA Lahiyəli binanin 4 cu mərtəbəsində 3 otaq menzil satılır.Maraqlanan əlaqə saxlaya bilər.
Удобства
парковка
система отопления
система охлаждения
1Ванных комнат
Рядом с местом
Элмляр
3, 6, 10, 18, 31, 39, 53, 77, 205 Номерной
EAdent & Beauty, klinika
21 saylı körpələr evi-uşaq bağçası
Telman Abbasov adına 225 №-li tam orta məktəb
Azərbaycan texniki universiteti, Elektrotexnika və energetika fakültəsi
Huseyin Cavid
Арендная стоимость
Стоимость аренды аналогичных квартир в этом районе варьируется в пределах 950 - 1550 AZN.
310,000 AZN
3,850 AZN/m²