Продается, Новостройка 4 комнаты квартира 112m², Н.Нариманов м.

Продается, Новостройка 4 комнаты  
      квартира 112m²,  Н.Нариманов м.
Продается, Новостройка 4 комнаты  
      квартира 112m²,  Н.Нариманов м.
Продается, Новостройка 4 комнаты  
      квартира 112m²,  Н.Нариманов м.
Продается, Новостройка 4 комнаты  
      квартира 112m²,  Н.Нариманов м.
Продается, Новостройка 4 комнаты  
      квартира 112m²,  Н.Нариманов м.
Категория
квартира
Площ.
112m²
С купчей
Да
Этаж
9/17
Комнаты
4
С ремонтом
Да
Описание
Nərimanov rayonu , Şərq Bazarının və Yeni Parkın yaxınlığında 17 mərtəbəli yeni tikili binanın 6-cı mərtəbəsində 112kv sahəsi olan 3dən 4ə düzəlmə tam təmirli mənzil Satılır . Qaz, işıq ,su daimidir. İstilik sistemi Kombidir . Sənədi Kupça Çıxarış. Əlavə məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.
Удобства
2Ванных комнат
Рядом с местом
Н.Нариманов
17, 24, 211 Номерной
Lor hospital, tibb mərkəzi
305 saylı uşaq bağçası
45 №-li tam orta məktəb
Qərbi Kaspi Universiteti
Yeni Parkın yaxınlığı
Арендная стоимость
Стоимость аренды аналогичных квартир в этом районе варьируется в пределах 1550 - 2350 AZN.
325,000 AZN
2,900 AZN/m²