Продается, Новостройка 2 комнаты квартира 58m², 8 Ноября м.

Продается, Новостройка 2 комнаты  
      квартира 58m²,  8 Ноября м.
Продается, Новостройка 2 комнаты  
      квартира 58m²,  8 Ноября м.
Продается, Новостройка 2 комнаты  
      квартира 58m²,  8 Ноября м.
Продается, Новостройка 2 комнаты  
      квартира 58m²,  8 Ноября м.
Продается, Новостройка 2 комнаты  
      квартира 58m²,  8 Ноября м.
Категория
квартира
Площ.
58m²
С купчей
Да
Этаж
17/17
Комнаты
2
С ремонтом
Да
Описание
İPOTEKAYA YARARLI ! ! ! Nəsimi rayonunda, 8 Moyabr metrosunun yanında yeni tikili yaşayış binasında yeni və əla təmirli İpotekaya yararlı Çıxarışlı mənzil satılır. 🏢 2 otaqlı 📐 58 m² 🛋️ Əşyalı ✨ Keyfiyyətli təmirli 🌇 Prestijli və premium yaşayış kompleksi Əlavə məlumat üçün zəng edə bilərsiniz. Ofisin xidmət haqqı 1 % təşkil edir.
сушилка
1Ванных комнат
Рядом с местом
8 Ноября
52, 61, 83 Номерной
Diente, stomatoloji klinika
Yaşıl ada, uşaq bağçası
19 №-li tam orta məktəb
Azərbaycan tibb universiteti
Ceyhun Səlimov küçəsi
Арендная стоимость
Стоимость аренды аналогичных квартир в этом районе варьируется в пределах 800 - 1000 AZN.
195,000 AZN
3,350 AZN/m²