Продается, Новостройка 2 комнаты квартира 85m², К.Караев м.

Продается, Новостройка 2 комнаты  
      квартира 85m²,  К.Караев м.
Продается, Новостройка 2 комнаты  
      квартира 85m²,  К.Караев м.
Продается, Новостройка 2 комнаты  
      квартира 85m²,  К.Караев м.
Продается, Новостройка 2 комнаты  
      квартира 85m²,  К.Караев м.
Продается, Новостройка 2 комнаты  
      квартира 85m²,  К.Караев м.
Категория
квартира
Площ.
85m²
С купчей
Нет
Этаж
3/12
Комнаты
2
С ремонтом
Да
Описание
🏆 PREMIUM YAŞAYIŞ • Qara Qarayev metrosu yaxınlığı 📍 Qara Qarayev metrosuna cəmi 3-4 dəqiqəlik məsafədə yerləşən premium yaşayış kompleksində qanuni 2 otaqlı, 85 kv.m ideal təmirli mənzil satışa təqdim olunur. ✨ Mənzil yüksək keyfiyyətli və zövqlə təmir olunub. 🏡 Yaşayış üçün tam hazır vəziyyətdədir – “gir yaşa” mənzil! 🛋️ Təmir zamanı premium materiallardan istifadə edilib. 🏢 Bina həm yerləşmə, həm keyfiyyət baxımından premium seqmentə aiddir. 🔥 Qaz, su, işıq daimidir. 🚇 Metroya yaxın və...
Удобства
лифт
мебель
система отопления
парковка
1Ванных комнат
Рядом с местом
К.Караев
Е1, 1, 7A, 11, 12, 15, 36, 44, 54, 62, 70, 78, 106, 166, 214 Номерной
VİP Dental Klinika, stomatoloji klinika
Bambi, uşaq bağçası
Rauf Hacıyev adına 15 №-li 11 illik musiqi məktəbi
Xəzər universiteti
Tofiq Abbasov
Арендная стоимость
Стоимость аренды аналогичных квартир в этом районе варьируется в пределах 700 - 900 AZN.
285,000 AZN
3,350 AZN/m²