Продается, Новостройка 3 комнаты квартира 120m², Иншаатчылар м.

Продается, Новостройка 3 комнаты  
      квартира 120m²,  Иншаатчылар м.
Продается, Новостройка 3 комнаты  
      квартира 120m²,  Иншаатчылар м.
Продается, Новостройка 3 комнаты  
      квартира 120m²,  Иншаатчылар м.
Продается, Новостройка 3 комнаты  
      квартира 120m²,  Иншаатчылар м.
Продается, Новостройка 3 комнаты  
      квартира 120m²,  Иншаатчылар м.
Категория
квартира
Площ.
120m²
С купчей
Да
Этаж
4/19
Комнаты
3
С ремонтом
Да
Описание
Mənzil İnşaatçılar metrosunun yaxınlığında olan Yüksək Səviyyədə inşa edilmiş Qələbə Rezidens y\k-də yerləşir. 19\4-i 3 otaq əla təmirli və tam əşyalı, sənəd kupça Uşaqlar üçün rahat oynamsı üçün geniş həyəti, 3 mərtəbəli parkink Parkinkdə icarəyə və almaq üçün qarajlarda var. Real müşdərilə qiymətdə razılaşmaq olacaq Ofis haqqı 1%
Удобства
лифт
мебель
парковка
система отопления
стиральная машина
безопасность
1Ванных комнат
Рядом с местом
Иншаатчылар
29 Номерной
Flagman academy
13 №-li tam orta məktəb
Bakı biznes universiteti, Biznes və Menecment fakültəsi
abbas mirzə şərifzadə küç
Арендная стоимость
Стоимость аренды аналогичных квартир в этом районе варьируется в пределах 1100 - 1600 AZN.
470,000 AZN
3,900 AZN/m²