Продается, Новостройка 2 комнаты квартира 65m², Хатаи м.

Продается, Новостройка 2 комнаты  
      квартира 65m²,  Хатаи м.
Продается, Новостройка 2 комнаты  
      квартира 65m²,  Хатаи м.
Продается, Новостройка 2 комнаты  
      квартира 65m²,  Хатаи м.
Продается, Новостройка 2 комнаты  
      квартира 65m²,  Хатаи м.
Продается, Новостройка 2 комнаты  
      квартира 65m²,  Хатаи м.
Категория
квартира
Площ.
65m²
С купчей
Да
Этаж
20/20
Комнаты
2
С ремонтом
Да
Описание
Ərazinin ən Prestijli Binalarından olan "Baku City Residence"-də 2 Otaqlı Mənzil Əşyaları ilə Birlikdə Satılır ! **************************************************************************** Bina: Baku City Residence (BCR) Xətai. Sənəd: Kupça(İpotekaya yararlı). Mərtəbə : 20/20. Sahə : 62 kv. Otag : 2(studio). Qeyd: Mənzil Şəkildə Görülən Əşyaları ilə Birlikdə Satılır. **************************************************************************** Ünvan : Xətai Rayonu, Xətai Metrosu, Nəcəfqul...
система отопления
1Ванных комнат
Рядом с местом
Хатаи
30, 49 Номерной
AZERTURKMED, cərrahiyyə mərkəzi
Yeni nəfəs akademiyası, uşaq inkişaf mərkəzi
55 №-li tam orta məktəb
Bakı ali neft məktəbi
Nəcəfqulu Rəfiyev küçəsi
О жилом Baku City Residence BCR Khatai
Baku City Residence Khatai tikinti şirkətinə məxsus yaşayış kompleksi Ağ Şəhərdə, Xətai metrosu, Fövqəladə Hallar Nazirliyi və Kənd Təsərrüfatı Nazirliyinə yaxın, Nəcəfqulu Rəfiyev küçəsində yerləşən “Baku City Residences Khatai” yaşayış kompleksində kommersiya sahələri satışdadır. Bütün kommersiya sahələrinin pəncərələri genişdir və vitrajlıdır.
Читать далее
Арендная стоимость
Стоимость аренды аналогичных квартир в этом районе варьируется в пределах 1050 - 1450 AZN.
319,000 AZN
4,900 AZN/m²