Продается, Новостройка 3 комнаты квартира 81m², Ази Асланов п.

Продается, Новостройка 3 комнаты  
      квартира 81m²,  Ази Асланов п.
Продается, Новостройка 3 комнаты  
      квартира 81m²,  Ази Асланов п.
Продается, Новостройка 3 комнаты  
      квартира 81m²,  Ази Асланов п.
Продается, Новостройка 3 комнаты  
      квартира 81m²,  Ази Асланов п.
Продается, Новостройка 3 комнаты  
      квартира 81m²,  Ази Асланов п.
Категория
квартира
Площ.
81m²
С купчей
Нет
Этаж
2/16
Комнаты
3
С ремонтом
Да
Описание
Hazi Aslanova metronun yanı. Piyada 3-4 dəq məsafədə. Yeni tikili binada 17/2- 81 kv.m. – 2 otaqdan üçə düzəlmə(hər otağda və mətbəxtdə çölə pənçərəsi var ). Əla təmirli. Mənzil əşiyalıda satıla bilər.İnfrastruktur cəhətdən çox əlverişlidir. Bina tam yaşayışlıdır və yaxın zamanda çıxarış veriləçək. --------------------------------- Около метро Ази Асланова, 3-4 минуты пешой доступности. 17/2-81кв.м. 2 ком удачно переделано в 3 ком. В каждой комнате и на кухне есть окно на улицу. Отличный ремонт,...
сушилка
1Ванных комнат
Рядом с местом
42 Номерной
Stomatoloji kabinet
Elman Məmmədov adına uşaq bağçası
59 №-li tam orta məktəb
Xudu Məmmədov küç.
235,000 AZN
2,900 AZN/m²