Продается, Новостройка 2 комнаты квартира 110m², Элмляр м.

Продается, Новостройка 2 комнаты  
      квартира 110m²,  Элмляр м.
Продается, Новостройка 2 комнаты  
      квартира 110m²,  Элмляр м.
Продается, Новостройка 2 комнаты  
      квартира 110m²,  Элмляр м.
Продается, Новостройка 2 комнаты  
      квартира 110m²,  Элмляр м.
Продается, Новостройка 2 комнаты  
      квартира 110m²,  Элмляр м.
Категория
квартира
Площ.
110m²
С купчей
Да
Этаж
7/17
Комнаты
2
С ремонтом
Да
Описание
MÖHTƏŞƏM MƏNZİL SATIŞA ÇIXDI! FÜRSƏTİ QAÇIRMAYIN! SUPER TƏKLİF! ŞƏHƏRİN ƏN GÖZƏL və ELİT ƏRAZİSİNDƏ! Bina yerləşir N.Nərimanov heykəlinin yanında, "Elmlər Akademiyası" və "İçəri şəhər" metro stansiyalarına, H.Cavid, Çəmbərəkənd və Mərkəzi parklara 5 dəqiqə piyada məsafədə. Şəhəri ən baxalı və prestijli ərazisində və binasında. Mənzil işıqlı, gözəl, ORTA təmirli, qanuni 2 otaqlı (rahatlıqla 3 otağa birinci işıqla düzəltmək mümkündür), 1 açıq böyük balkonu, 1 ümumi sanitar qovşağı, böyük mətbəxi (...
Удобства
лифт
парковка
система отопления
безопасность
1Ванных комнат
Рядом с местом
Элмляр
10, 14, 18 Номерной
Family Dental Clinic by Dr.Aliyev's
Tumurcuq, Yasamal filialı
21 №-li tam orta məktəb
Azərbaycan Dövlət mədəniyyət və incəsənət universiteti
Qurban Xəlilov
Арендная стоимость
Стоимость аренды аналогичных квартир в этом районе варьируется в пределах 900 - 1200 AZN.
375,000 AZN
3,400 AZN/m²