Продается, Новостройка 3 комнаты квартира 90m², Иншаатчылар м.

Продается, Новостройка 3 комнаты  
      квартира 90m²,  Иншаатчылар м.
Продается, Новостройка 3 комнаты  
      квартира 90m²,  Иншаатчылар м.
Продается, Новостройка 3 комнаты  
      квартира 90m²,  Иншаатчылар м.
Продается, Новостройка 3 комнаты  
      квартира 90m²,  Иншаатчылар м.
Продается, Новостройка 3 комнаты  
      квартира 90m²,  Иншаатчылар м.
Категория
квартира
Площ.
90m²
С купчей
Да
Этаж
8/19
Комнаты
3
С ремонтом
Да
Описание
Yeni Yasamalda mənzil satılır! Yeni Yasamal qəsəbəsində yerləşən 19 mərtəbəli binanın 8-ci mərtəbəsində yüksək keyfiyyətlə təmir olunmuş mənzil satışdadır. Mənzil haqqında: 3 otaq 2 eyvan Şəhərə gözəl panorama Yaşayış olmayıb Təmir zamanı yüksək keyfiyyətli material və avadanlıqlardan istifadə olunub Rahat və geniş planlama Mənzil həm yaşayış, həm də investisiya üçün ideal seçimdir. Ətrafında bütün lazımi infrastruktur mövcuddur. Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlayın. Ofis haqqı: 1%
Удобства
лифт
мебель
система отопления
парковка
безопасность
система охлаждения
1Ванных комнат
Рядом с местом
Иншаатчылар
7B, 17, 39, 193 Номерной
Dental Servis, stomatoloji mərkəz
Məsud yaşa, uşaq bağçası
Şuşa şəhər 1№-li tam orta məktəb
Bakı biznes universiteti, Biznes və Menecment fakültəsi
Məhəmməd Xiyabani küc
Арендная стоимость
Стоимость аренды аналогичных квартир в этом районе варьируется в пределах 600 - 800 AZN.
235,000 AZN
2,600 AZN/m²