Продается, Новостройка 3 комнаты квартира 138m², 8 Ноября м.

Продается, Новостройка 3 комнаты  
      квартира 138m²,  8 Ноября м.
Продается, Новостройка 3 комнаты  
      квартира 138m²,  8 Ноября м.
Продается, Новостройка 3 комнаты  
      квартира 138m²,  8 Ноября м.
Продается, Новостройка 3 комнаты  
      квартира 138m²,  8 Ноября м.
Продается, Новостройка 3 комнаты  
      квартира 138m²,  8 Ноября м.
Категория
квартира
Площ.
138m²
С купчей
Да
Этаж
14/17
Комнаты
3
С ремонтом
Да
Описание
İPOTEKAYA YARARLI! ŞƏHƏRİN MƏRKƏZİNDƏ – TAM ƏŞYALI LÜKS MƏNZİL SATILIR! Ünvan: Gənclik m/s yaxınlığı, 1 saylı ASAN Xidmət və Tibb Universitetinə yaxın Bina: Yeni tikili, 17 mərtəbəli binanın 14 -cü mərtəbəsi Otaq sayı: Qanuni 3 otaqlı Sahə: Geniş və rahat planlamaya malik Təmir: Keyfiyyətli təmir olunub 3 eyvan 2 sanuzel mövcuddu . Satış forması: Tam bahalı mebel ilə birlikdə satılır! Kommunikasiya: Qaz, su, işıq daimidir Mənzil: Auralı, işıqlı, skvaznoy (yelləncəkli), havalandırması güclü İnfra...
Удобства
лифт
мебель
2Ванных комнат
Рядом с местом
8 Ноября
6, 13, 52, 61, 83 Номерной
Size Zero, arıqlama mərkəzi
153 №-li tam orta məktəb
Bakı qızlar universiteti
Möhsün Sənani kç
Арендная стоимость
Стоимость аренды аналогичных квартир в этом районе варьируется в пределах 1200 - 1950 AZN.
345,000 AZN
2,500 AZN/m²