Продается, Новостройка 3 комнаты квартира 70m², 20 Января м.

Продается, Новостройка 3 комнаты  
      квартира 70m²,  20 Января м.
Продается, Новостройка 3 комнаты  
      квартира 70m²,  20 Января м.
Продается, Новостройка 3 комнаты  
      квартира 70m²,  20 Января м.
Продается, Новостройка 3 комнаты  
      квартира 70m²,  20 Января м.
Продается, Новостройка 3 комнаты  
      квартира 70m²,  20 Января м.
Категория
квартира
Площ.
70m²
С купчей
Да
Этаж
12/20
Комнаты
3
С ремонтом
Да
Описание
20 Yanvar metrosunun çıxışında,"Melissa Rezidens" yaşayış kompleksində 3 otaqlı mənzil satılır. Mənzil əla təmirlidir.Təmir və əşyalar yenidir.Yaşayış olmayıb.Qaz,su,işıq daimidir.Kombi istilik sistemi var.Tam əşyalı satılır. Mənzilin kupçası var,ipotekaya yararlıdır.Real alıcıya endirim olacaq.
Удобства
лифт
мебель
стиральная машина
система отопления
парковка
безопасность
1Ванных комнат
Рядом с местом
20 Января
29, 205 Номерной
Milli onkologiya mərkəzi
Dünya ana məktəbi, uşaq bağçası
Məktəbli, ofis ləvazimatları dükanı
Bakı biznes universiteti, Biznes və Menecment fakültəsi
Həsən bəy Zərdabi küçəsi 202a
Арендная стоимость
Стоимость аренды аналогичных квартир в этом районе варьируется в пределах 750 - 850 AZN.
259,000 AZN
3,700 AZN/m²