Продается, Новостройка 3 комнаты квартира 109m², Элмляр м.

Продается, Новостройка 3 комнаты  
      квартира 109m²,  Элмляр м.
Продается, Новостройка 3 комнаты  
      квартира 109m²,  Элмляр м.
Продается, Новостройка 3 комнаты  
      квартира 109m²,  Элмляр м.
Продается, Новостройка 3 комнаты  
      квартира 109m²,  Элмляр м.
Продается, Новостройка 3 комнаты  
      квартира 109m²,  Элмляр м.
Категория
квартира
Площ.
109m²
С купчей
Да
Этаж
19/20
Комнаты
3
С ремонтом
Да
Описание
Kupçalı, ipotekaya yararlı! İnşaatçılar metrosu yaxınlığında, Bravo marketin yanında qanuni(radnoy) 3 otaqlı təmirli mənzil satılır. Çox geniş və işıqlı bir mənzildir. Mənzil 1 geniş qonaq otağı, 2 yataq otağı, geniş mətbəx, 2 hamam-sanuzel və 1 balkondan ibarıtdir. Binada qaz, su, işıq daimidir, mənzilin istilik sistemi kombidir. Binanın 2 sürətli lifti, 2 mərtəbəli yeratlı qarajı, 24 saat mühafizə sistemi mövcuddur. Yaxınlıqda Bravo, Bazarstore market, İnşaatçılar metrosu, 38, 308 nömrəli ort...
Удобства
лифт
мебель
парковка
система отопления
безопасность
2Ванных комнат
Рядом с местом
Элмляр
10, 14, 18 Номерной
Family Dental Clinic by Dr.Aliyev's
Tumurcuq, Yasamal filialı
21 №-li tam orta məktəb
Azərbaycan Dövlət mədəniyyət və incəsənət universiteti
Əsəd Əhmədov küçəsi
Арендная стоимость
Стоимость аренды аналогичных квартир в этом районе варьируется в пределах 1650 - 2900 AZN.
230,000 AZN
2,100 AZN/m²