Продается, Новостройка 3 комнаты квартира 85m², Элмляр м.

Продается, Новостройка 3 комнаты  
      квартира 85m²,  Элмляр м.
Продается, Новостройка 3 комнаты  
      квартира 85m²,  Элмляр м.
Продается, Новостройка 3 комнаты  
      квартира 85m²,  Элмляр м.
Продается, Новостройка 3 комнаты  
      квартира 85m²,  Элмляр м.
Продается, Новостройка 3 комнаты  
      квартира 85m²,  Элмляр м.
Категория
квартира
Площ.
85m²
С купчей
Да
Этаж
6/10
Комнаты
3
С ремонтом
Да
Описание
kupçalı, ipotekaya yararlı! Əşyalı! Yeni Yasamal parkının, 336 saylı məktəbin yanında qanuni(radnoy) 3 otaqlı təmirli, əşyalı, kupçalı mənzil satılır. Binada qaz, su, işıq daimidir, istilik sistemi kombidir. Ətraflı məlumat üçün zəng edin. xidmət haqqı 1%.
Удобства
лифт
мебель
парковка
система отопления
безопасность
2Ванных комнат
Рядом с местом
Элмляр
10, 14, 18 Номерной
Family Dental Clinic by Dr.Aliyev's
Tumurcuq, Yasamal filialı
21 №-li tam orta məktəb
Azərbaycan Dövlət mədəniyyət və incəsənət universiteti
Məhəmməd Xiyabani küçəsi
Арендная стоимость
Стоимость аренды аналогичных квартир в этом районе варьируется в пределах 1650 - 2900 AZN.
205,000 AZN
2,400 AZN/m²