Продается, Новостройка 3 комнаты квартира 114m², Низами м.

Продается, Новостройка 3 комнаты  
      квартира 114m²,  Низами м.
Продается, Новостройка 3 комнаты  
      квартира 114m²,  Низами м.
Продается, Новостройка 3 комнаты  
      квартира 114m²,  Низами м.
Продается, Новостройка 3 комнаты  
      квартира 114m²,  Низами м.
Продается, Новостройка 3 комнаты  
      квартира 114m²,  Низами м.
Категория
квартира
Площ.
114m²
С купчей
Нет
Этаж
6/18
Комнаты
3
С ремонтом
Нет
Описание
Rifah Plaza Kompleksində Eksklüziv! 3 Eyvanlı, 114 kv.m 3 Otaqlı Mənzil Satılır Nəsimi rayonu, Süleyman Rüstəm küçəsi 69 ünvanında, şəhərin ən əlverişli mərkəzi nöqtələrindən birində yerləşən "Rifah Plaza" premium yaşayış kompleksində mənzil təcili satışa təklif olunur. Mənzil hazırda daxili bazarda analoqu olmayan eksklüziv bir təklifdir. ​Mənzilin parametrləri: ​Əmlak növü: Mənzil (Yeni tikili - Rifah Plaza) ​Otaq sayı: 3 otaq ​Ümumi sahə: 114 kv.m (Müqavilə üzrə) ​Mərtəbə: 18 mərtəbəli binan...
Удобства
лифт
1Ванных комнат
Рядом с местом
Низами
6, 17, 37 Номерной
Fohow, şirkət
Balaca dahi, uşaq bağçası
18 №-li tam orta məktəb
Bakı İslam Universiteti, Qafqaz Müsəlmanları İdarəsi
Süleyman Rüstəm 69 küçəsi
Арендная стоимость
Стоимость аренды аналогичных квартир в этом районе варьируется в пределах 1300 - 2000 AZN.
332,000 AZN
2,900 AZN/m²