Продается, Новостройка 2 комнаты квартира 55m², К.Караев м.

Продается, Новостройка 2 комнаты  
      квартира 55m²,  К.Караев м.
Продается, Новостройка 2 комнаты  
      квартира 55m²,  К.Караев м.
Продается, Новостройка 2 комнаты  
      квартира 55m²,  К.Караев м.
Продается, Новостройка 2 комнаты  
      квартира 55m²,  К.Караев м.
Продается, Новостройка 2 комнаты  
      квартира 55m²,  К.Караев м.
Категория
квартира
Площ.
55m²
С купчей
Да
Этаж
2/5
Комнаты
2
С ремонтом
Да
Описание
🔥 Yeni təmirdən çıxmış, yaşayış olmayan mənzil satışda! 🔥 📍 Qara Qarayev və Neftçilər metrosuna cəmi 5 dəqiqəlik məsafədə 📍 Planet Şadlıq Sarayı ilə üzbəüz Zövqlə və keyfiyyətli materiallarla təmir olunmuş, tam hazır və yaşayış olmayan mənzil satışa təqdim olunur. 🏠 Xüsusiyyətlər: ✅ Xruşovka layihəli daş bina ✅ Qanuni 2 otaq ✅ 55 kv.m ✅ Əla və zövqlü təmir ✅ Tam əşyalı ✅ Yeni təmirdən çıxıb, yaşayış olmayıb ✅ Qaz, su, işıq daimidir ✅ Çıxarış (Kupça) var ✨ Mənzil həm yaşayış, həm də yat...
Удобства
мебель
система отопления
стиральная машина
безопасность
система охлаждения
1Ванных комнат
Рядом с местом
К.Караев
51 Номерной
Loğman, klinika
Orbita, uşaq bağçası
3 saylı xüsusi təhsil məktəbi
Xəzər universiteti
Mehdi Abbasov küç
Арендная стоимость
Стоимость аренды аналогичных квартир в этом районе варьируется в пределах 700 - 900 AZN.
163,000 AZN
2,950 AZN/m²