Продается, Новостройка 5 комнаты квартира 172m², Д.Джаббарлы м.

Продается, Новостройка 5 комнаты  
      квартира 172m²,  Д.Джаббарлы м.
Продается, Новостройка 5 комнаты  
      квартира 172m²,  Д.Джаббарлы м.
Продается, Новостройка 5 комнаты  
      квартира 172m²,  Д.Джаббарлы м.
Продается, Новостройка 5 комнаты  
      квартира 172m²,  Д.Джаббарлы м.
Продается, Новостройка 5 комнаты  
      квартира 172m²,  Д.Джаббарлы м.
Категория
квартира
Площ.
172m²
С купчей
Да
Этаж
7/12
Комнаты
5
С ремонтом
Да
Описание
🏢 Xətai rayonu, metroya və 55 nömrəli məktəbə yaxın 🔹 Mərtəbə: 12/7 🔹 Otaq: 5 otaq 🔹 Sahə: 172 m² 💰 Qiymət: 440.000 AZN 🚇 Metroya yaxın, şəhərin mərkəzi və əlverişli ərazilərindən biri ✨ Geniş və rahat planlaşdırma 🏙 Yeni tikili bina, inkişaf etmiş infrastruktur və komfortlu yaşayış mühiti 🅿️ Binanın həyətində dayanacaq mövcuddur 🛒 Ətrafda məktəb, marketlər, restoranlar, park və digər bütün lazımi obyektlər yerləşir 🌳 Ailə yaşayışı üçün ideal seçim
система охлаждения
2Ванных комнат
Рядом с местом
Д.Джаббарлы
1, 2, 4, 10, 21, 46, 49, 175 Номерной
Dental+clinic, stomatoloji klinika
Toto moto, tədris mərkəzi
Türk dünyası bakü Atatürk lisesi
Azərbaycan Fransız Universiteti
İzzət Orucov küç
440,000 AZN
2,550 AZN/m²