For Sale, New building 3 rooms apartment 120m², Q.Qarayev m.

For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 120m²,  Q.Qarayev m.
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 120m²,  Q.Qarayev m.
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 120m²,  Q.Qarayev m.
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 120m²,  Q.Qarayev m.
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 120m²,  Q.Qarayev m.
Category
apartment
Area
120m²
Have a license
Yes
Floor
3/18
Rooms
3
Renovated
Yes
About posting
🏙 Qara Qarayev Prospektində — Metronun Üstündə Premium Yaşam! 📍 Ünvan: Qara Qarayev prospekti, metronun birbaşa üzərində yerləşən Premium Yaşayış Kompleksi 🔹 Mənzil haqqında əsas üstünlüklər: 3 QANUNİ OTAQ 120 m² geniş və funksional planlama 18/3 mərtəbə – ideal hündürlük, açıq mənzərə Modern üslubda keyfiyyətli təmir – gir, yaşa Geniş həyət, rahat və təhlükəsiz yaşayış mühiti 🔹 Kompleks infrastrukturu: Bütün iaşə obyektləri, marketlər, aptek, kafe və xidmət sahələri ayaq məsafəsində Metroya...
drying machine
2Washroom
Nearby places
Q.Qarayev
Е1, 1, 7A, 11, 12, 15, 36, 44, 54, 62, 70, 78, 106, 166, 214 No.
VİP Dental Klinika, stomatoloji klinika
Bambi, uşaq bağçası
Rauf Hacıyev adına 15 №-li 11 illik musiqi məktəbi
Xəzər universiteti
Qara Qarayev pr
About the İmperial
RR Constructions tikinti şirkətinə məxsus yaşayış kompleksi “RR Constructions” tikinti şirkəti tərəfindən şəhərin mərkəzində inşa edilmiş “İmperial” yaşayış kompleksində müştərilərə yüksək keyfiyyətlə tikilimiş mənzillər təklif edilir. Çıxarışlı, tam istismara hazır, yüksək standartlara uyğunlaşdırılmış kompleks “Nərimanov” metrostansiyasından və Heydər Əliyev Mərkəzindən 5 dəqiqəlik məsafədə yerləşir.
Read more
Rental value
The rent for the ranges on this land varies between 850 - 1200 AZN
187,647 USD
1,559 USD/m²